wybierz autora:
  • Kolorowe stroje, karnawałowy wystrój i słodkości - w takiej aurze bawiły się dzieci podczas „Balu Przebierańców”. „Jest karnawał, w karnawale wszyscy urządzają bale” - i w naszym przedszkolu odbył się „Bal Karnawałowy”.
    Relacja 2017-01-27, 19:16 | autor: Anna Sadłowska
  • Zapraszanie Babć i Dziadków na uroczystość z okazji ich święta jest w naszym przedszkolu tradycją na stałe wpisaną w kalendarz imprez. W tym roku odbyła się ona 23 stycznia w GOKSiR w Łysych.Z tej okazji nie zabrakło wierszy i piosenek okolicznościowych związanych
    Relacja 2017-01-23, 20:38 | autor: Anna Sadłowska
  • Doskonale zdajemy sobie sprawę, że w kategorii pieczenia ciasteczek Babcie nie mają konkurencji, postanowiliśmy jednak spróbować swoich sił i upiec ciastka oraz ozdobić je specjalnie dla naszych Babć i Dziadków z okazji ich święta.
    Relacja 2017-01-23, 20:32 | autor: Anna Sadłowska
  • Zapraszamy do obejrzenia niektórych prac wykonanych przez przedszkolaków w miesiącu listopadzie i grudniu.
    Relacja 2016-12-27, 09:59 | autor: Anna Sadłowska
  • W grudniu przedszkolne sale zaczęła wypełniać świąteczna atmosfera. Najpierw szykowaliśmy się na przyjście Świętego Mikołaja, a zaraz potem w tematyce zajęć zagościły tradycje Bożego Narodzenia. Oprócz ubierania choinki przedszkolaki podjęły się również
    Relacja 2016-12-27, 09:46 | autor: Anna Sadłowska