Zajęcia otwarte dla rodziców dzieci 5-letnich.

Zajęcia otwarte dla rodziców to jedna z form współpracy przedszkola z rodzicami, w czasie której mają oni okazję zapoznać się m.in. ze sposobami pracy dydaktyczno-wychowawczej oraz przekonać się, jak wiele ich pociechy już potrafią zrobić.

W piątek, 16 lutego, na zajęcia o takim charakterze, zostali zaproszeni rodzice dzieci 5-letnich, by wspólnie ze swoimi pociechami wykonać pracę plastyczną pt. „Kosmiczna rakieta”. Po krótkim powitaniu i wspólnych zabawach oraz przedstawieniu celu zajęć, wszyscy zabrali się do pracy. Przedszkolaki niezwykle poważnie potraktowały zadanie do wykonania, aktywnie angażując się w „tworzenie” swoich rakiet. Serdecznie dziękujemy wszystkim mamom za udział w spotkaniu.

Relacja 2018-02-18, 19:23 | autor: Anna Sadłowska