Bal Przebierańców.

Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości.
Tak też było u nas.
Dzisiaj już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, delikatne motylki, rycerzy, piratów, policjantów, Spider-Mana, Batmana, ... nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno.

Niespodziankę sprawiły nam Mamy Lenki i Gabrysi, które przebrane za Myszki Minnie, nie pozwoliły, aby dzieci się nudziły. Doskonale odegrały role animatorek. Zabawa była wyśmienita. Dziękujemy za wspólną zabawę i poświęcony czas.
Relacja 2018-01-11, 20:36 | autor: Anna Sadłowska